Продаж арештованого майна

Продаж арештованого майна

29.12.2019 Комментарии к записи Продаж арештованого майна отключены By compinche-admin

Українська універсальна біржа сьогодні досить швидко проводить аукціони з продажу арештованого майна. Всі аукціони проходять максимально відкрито, швидко і головне ефективно для суспільства. Такий підхід до даного питання став максимально відкритим і чесним завдяки реформі проти корупції та створення державної системи Прозоро. Дана систем працює протягом практично п’яти років, а найпопулярніша Українська універсальна біржа — УУБ підключена до даної системи і має максимальний рівень акредитації від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Всі торги проходять у відкритому форматі на торгових майданчиках з системою Прозоро.

Реалізація арештованого майна досить перспективна галузь. Кожен рік такого майна встановлюється сильніше, арешт проводиться державну виконавчу службу. Ситуація склалася тому що зумовлена обмеженим доступом до власності боржників банків. Теперішній час арештоване майно повинне реалізовуватись лише через систему електронних торгів підключення до системи прозоро. українська Універсальна Біржа є лідером серед таких торговельних майданчиків. Якщо реалізація буде проходити певним чином то ніколи не буде чесності та ефективності, бо в цьому напрямку дуже часто приміняться шахрайські схеми. дуже часто на аукціонах арештоване майно навмисно занижують в вартості, для того щоб його купила конкретна особа. 

На українській універсальній біржі втілення будь-якої шахрайські схеми неможливо, завдяки тому що біржа знаходиться під контролем антикорупційної системи прозоро. українська Універсальна біржа це відкритий майданчик в якому можуть зареєструватися всі бажаючи. на нашій більше зібрана велика кількість користувачів що створює здорову конкуренцію, реалізувати арештоване майно можливо по максимально високий вартості.

Сьогодні стає питання для того щоб створити єдиний реєстр житлового майна, Бо дуже часто трапляється запровадження від реалізації чи и блокування майна на яких причин. на даний момент це питання вирішується національне агентство з розшуку та управління активами, тому що було виявлено досить багато різноманітних крупних корупційні схеми. На даний час в розпорядженні знаходиться приблизна щоб об’єктів вартість яких перевищує 3 млрд таке вимірювання. більшість арештованого майна знаходиться у крупних городах та столиці, в основному це нерухоме майно чи автотранспортний засіб.

Для того щоб в ближчий час успішно продавати арештоване майно на порталі https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/ треба перебіг нутрій до консолідації зусиль державних установ та громадськості. Також це прості малюй і правоохоронні органи в установлений час вилучати арештоване майно та передавати його в відповідні органи.

Переваги проведення аукціонів через систему Прозоро

Люди, які вперше стикаються з банкрутством великих підприємств, а саме наявність прихованих домовленостей і зловживань, в більшості випадків шокує. Безліч підприємств завдяки таким шахрайським схемам протягом багатьох років ховаються від оплати податків або оплати великих кредитів. Також досить часто продаж майна боржника-банкрута затягується на максимально можливий час, а провадження за фактом продовжує працювати і приносити прибуток. Так як така схема досить поширена, то за підрахунками в рік держава втрачає мільярди гривень. Ще недавно всі торги були прихованими, а значить не ефективними. Саме тому була створена система, яка дозволяє всім користувачам мати рівні можливості на придбання даного лота, а також зводить до нуля можливість застосування шахрайських схем