Ринок торгівлі землями сільськогосподарського призначення

Ринок торгівлі землями сільськогосподарського призначення

26.02.2020 Комментарии к записи Ринок торгівлі землями сільськогосподарського призначення отключены By compinche-admin

Сільське господарство це досить приваблива галузь, котра постійно розвивається та може принести вам досить цікаві результати, якщо ви зайняті саме в ній. Проте на даний момент підприємця в даному секторі досить складно розвивати свій бізнес, адже всі вони стали жертвами мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Через нього вони не мають реальної можливості придбати ту землю, котра потенційно може ним знадобитися для того, щоб вести активну діяльність у власному напрямку. Все це і справді досить сумно, адже в розвинених країнах такого роду проблеми не існує.

Практично повсюди ви можете помітити, що ринок торгівлі такого роду землею є досить активним і постійно привертає до себе увагу великої кількості підприємців. Проте в нашій країні такого відкритого ринку просто не існує, через що в результаті страждають не лише самі підприємці, а і власники землі.

Адже замість того, щоб один раз продати свої землі та отримати при цьому відмінний прибуток, вони вимушені витрачати свій час на те, щоб постійно здавати її в оренду за копійки.

Даний механізм вже давно потребує рішучих змін, та є сенс сподіватися, що досить скоро ситуація докорінно зміниться

Суть в тому, що уряд вже встиг розробити закон, котрий пройшов на першому читанні у Верховній Раді. Наразі ведуться активні роботи щодо того, щоб допрацювати та дещо змінити вказаний проект. В перспективі можна будет отримтаи досить цікавий акт, котрий зніме мораторій на продаж землі, та розв’яже руки великій кількості людей.

В перспективі все це може стати тим самим поштовхом для економіки країни, котрий приведе її до відмінних результатів. Тому ми й говоримо про те, що варто якомога швидше пропускати це закон. Хоча слід зауважити, що допрацьовувати там дійсно є що. Цей важливий крок слід роботи обережно, щоб нанести мінімальну шкоду.

Впевненості в тому, що все буде добре, додає той факт, що процес продажу земель сільськогосподарського призначення буде реалізовано через портал Прозорро. Саме цей портал визнано досить цікавим з точки зору відкритості різноманітних операцій щодо продажу та укладання угод. Тому можна сподіватись, що після зняття мораторію все буде досить чесним та прозорим.

Роботу з порталом ви можете вести через спеціальні акредитовані майданчики

Прикладом такого майданчика може бути біржа sale.ueex.com.ua. Вона надасть вам змогу працювати з порталом та отримати при цьому максимум задоволення від роботи. Зручний сайт, а також деякі досить привабливі інструменти дозволять вам максимально ефективно використовувати всі можливості порталу та досягати з ним суттєвих результатів. 

Зняття мораторію це звісно ж позитивний крок, котрий рано чи пізно довелося б зробити. При чому краще не тягнути з цим рішенням, адже держава ризикує втратити зацікавленість великої кількості підприємців, котрі працюють в области сільського господарства. Вони просто не мають реальних інструментів для того, щоб розвивати власний бізнес.

Адже щоб бути впевненими в наступному році, вони повинні купувати землю та поступово розширювати свої ділянки. Зараз вони вимушені просто орендувати потрібну їм землю та сплачувати при цьому гроші регулярно.

Власники землі в свою чергу також не можуть отримати користь від мораторію. Суть в тому, що вони просто позбавлені права продавати свої земельні ділянки. Взагалі то це досить дивно, адже кожен законний власник певного майна, повинен мати всі права, котрі цього стосуються. Отже вони повинні мати право володіти, розпоряджатися і продавати свою землю.