Технологічні дрова купити на інтернет-аукціонах системі Прозорро.Продажі

Технологічні дрова купити на інтернет-аукціонах системі Прозорро.Продажі

01.02.2021 Комментарии к записи Технологічні дрова купити на інтернет-аукціонах системі Прозорро.Продажі отключены By compinche-admin

Технологічні дрова — це деревина, яка використовується для спалення в печі, каміні, вогні для отримання тепла та світла. Відповідно до національних стандартів якості деревини, розроблених Технічним комітетом України з питань стандартизації лісових джерел, така деревина має розділення на промислову або непромислову. Щоб отримати більш детальну інформацію можете завітати на uub.in.ua.

Технологічні дрова – їх властивості та реалізація на Prozorro.Sale

При спалюванні технологічних дров виділяється певна кількість тепла, залежно від виду матеріалу та його вологості. Остання зменшує теплопровідність деревини, оскільки вода випаровується, забирає певну частину теплової енергії.

З безумовно сухої листяної деревини є можливість отримувати близько 5 кВт тепла на годинуз кілограма деревини, а з деревини хвойних порід – в межах 5,2 кВт / год. Це пов’язано з різницею в хімічному складі. Однак слід мати на увазі, що голки займають більше місця і швидше вигорають.

Для заготівлі технологічних дров необхідно нарізати товсті гілки та стовбури дерев на частки довжиною 40-60 см. Після цього їх ділять на невеликі частки площею до 100 см². Для різання використовується сокира, клинок з кутом 30 градусів.

Продаж такої деревини, як і будь-якої іншої, відбувається в системі Prozorro.Sale. З 1 лютого 2020 року, згідно з постановою уряду № 1178, щомісячні продажі деревини у великих обсягах стали необхідними для великих лісогосподарських підприємств. На публічних аукціонах на сайті «Української універсальної біржі» виставляється лоти від 150 м³ і більше, а ціна деревини повинна починатися з 200 тис. грн.

Продаж менших частин деревини все ще триває за старою процедурою. Але найближчим часом кожен продаж необробленої деревини надходитиме до системи Prozorro.

Купуйте технологічні дрова на електронних аукціонах на сайті УУБ

Станьте учасником чесних та прозорих аукціонів з продажу необробленої деревини на «Українській універсальній біржі». Тож ви можете придбати технологічні дрова за справді виграшною ціною, що відповідає ринку.

Ви можете використовувати додаткові опції для більш зручної роботи в системі Прозорро.ПродажіTelegram-бот, Viber-бот, які сортуватимуть угоди та нагадуватимуть про їх проведення, безкоштовну розсилку електронною поштою, яку ви можете налаштувати самостійно відповідно до потрібних категорій.