Техсировина для ВТП з сосни

Техсировина для ВТП з сосни

11.01.2021 Комментарии к записи Техсировина для ВТП з сосни отключены By compinche-admin

Якщо ви не знали, рік тому лісопромислові компанії нарешті мають можливість закуповувати технічну сировину для дорожньо-транспортних пригод безпосередньо у виробників, не вдаючись до корупційних схем та домовляючись зі своїми «працівниками». Минули часи, коли продаж лісозаготівель реєструвався лише за прямими контрактами.

Тісна співпраця між Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища, Національним управлінням лісових ресурсів та національною компанією УЕБ зробила ці зміни можливими. Результатом спільних зусиль стало прийняття Резолюції, згідно з якою лісогосподарська компанія повинна продавати щонайменше 20% щомісячного врожаю на спеціальній електронній платформі.

Може здатися, що ВВП частка, які йде на виробництво лісів та інші лісоматеріалів, нікчемна. Як би не так! Як показує практика, щорічно компанії платять до держбюджету понад 2 млрд. грн.. Робиться це для того, щоб покрити податкові витрати. Звичайно стосується це тільки лісоматеріалів, і всього, що з цим пов’язано. Велика частина ринку (до 15%) донині невідома і не контролюється державними силами. Продаж всіх лісоматеріалів у відкриту, за зрозумілою і доступною учасникам процедурою — більш вигідна пропозиція. Чому? Це дозволяє уникнути величезних проблем, з якими стикалися покупці техсировини для ВТП з сосни, дуба, бука, берези і дерев інших порід.

Як показує практика, якщо порівнювати з більш популярними категоріями необробленої деревини, сировина, яка використовується для повсякденних потреб, має великий попит. Згідно Державний СТандарт України, техсировина для промислово-торгового застосування повинна відповідати вимогам, які представлені нижче:

  1. розмір повинен вказуватися на товарі;
  2. наявність порушень, хвороб або інших дефектів;
  3. криві стовбури або гілки;
  4. у наскільки здоровому середовищі вирощувалося дерево.

Цікаво? Тоді переходьте за посиланням, та дізнавайтесь більше про аукціони. Ми чекаємо вас на електронній біржі УЕБ: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tehsirovina-dlya-vtp-z-sosni-kupiti-na-onlajn-majdanchiku-tb-ue/